Organizasyonlar

Yayla Alabalık Farkıyla

Şirket & Toplantı Organizasyonları

Yayla Alabalık Tesislerinde, Şirketler için Toplantı, Seminer ve Takım Çalışmalarına dönük açık ve kapalı alanlar ve ekipmanlar ( Projeksiyon, Perde, Ses Sistemi, Mikrofon vb. ) mevcuttur.

200 Kişilik ( Tiyatro düzeninde ) Toplantı Salonumuzun yanısıra, Restauranta ait diğer kapalı alanlarda gerektiğinde toplantı düzeni alınabilmektedir.

Yayla Alabalık Farkıyla

Şirket & Toplantı Organizasyonları

Yayla Alabalık Tesislerinde, Şirketler için Toplantı, Seminer ve Takım Çalışmalarına dönük açık ve kapalı alanlar ve ekipmanlar ( Projeksiyon, Perde, Ses Sistemi, Mikrofon vb. ) mevcuttur. 200 Kişilik ( Tiyatro düzeninde ) Toplantı Salonumuzun yanısıra, Restauranta ait diğer kapalı alanlarda gerektiğinde toplantı düzeni alınabilmektedir.

Yayla Alabalık Farkıyla

Özel Günleriniz için Organizasyonlar

Özel günlerini unutulmaz kılmak isteyen misafirlerimiz için Düğün, Nişan, Söz Organizasyonları ve Yıl dönümü kutlamaları yapılmaktadır.

1.500 Kişilik Restaurantımızda her türlü toplu organizasyonu yapabilecek altyapı ve ekipman mevcuttur.

Yayla Alabalık Farkıyla

Özel Günleriniz için Organizasyonlar

Özel günlerini unutulmaz kılmak isteyen misafirlerimiz için Düğün, Nişan, Söz Organizasyonları ve Yıl dönümü kutlamaları yapılmaktadır. 1.500 Kişilik Restaurantımızda her türlü toplu organizasyonu yapabilecek altyapı ve ekipman mevcuttur.